Vă mulțumesc tuturor pentru gândurile bune și pentru vorbele de încurajare. Cățelul dă semne că se simte ceva mai bine și sper să nu mai fie vreodată în starea de zilele trecute.
încerc să mă adun și eu, am plâns foarte mult zilele astea și pe cuvânt că arăt ca un zombie. Mă rog, nu chiar ca un zombie, că au și ăia mândria lor, zău așa.
Eu, în plus față de specia horror anterior menționată, am niște cearcăne de dimensiunea continentului asiatic și ochii injectați. La acestea se adaugă și urmele rămase după erupția numărul doi post tratament Retin-A și Brevoxyl. Dar există și o parte bună: oricum n-am tragere să-l laspe tetelu’ bolnav singur acasă și, deci, slabe speranțe să ies pe undeva azi și să sperii cetățenii rămași prin București.
Și acum, gata cu smiorcăiala, păi ce e aici, cabinet pisicologic :)? Acum o săptămână sau cam așa, am cules de pe un blog o cămașă Joop!, frumoasă foc. Și, cum a tot plouat, tot săptămâna trecută am și purtat-o.
Pantalonii cu model pied de coq  sunt culeși, acum un an, de la Mini Prix și cred că au costat 10 lei sau cam așa. îmi plac pentru că-s evazați și-mi amintesc de ținutele din Petrocelli sau Charlie’s Angels.
Am purtat / I wore:
Cămașă/Shirt: Joop!
Tricou/T-shirt: Bershka
Pantaloni/Pants: Mini Prix
Pantofi/Shoes: Wagoneer
Geantă/Bag: H&M
Accesorii/Accessories: brățară Mini Prix, inel Wholesale / Mini Prix leather bracelet, Wholesale ring
Kisses, hugs și clipe fericite!
☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀







19 comentarii