FOTD: Out in the park

Și a fost și Cr?ciunul. A trecut într-o clipit?, parc?. Cu cadouri frumoase, cu tihn? și cu liniște. Sper c? ați primit tot ceea ce v? doreați, sufletește și materialicește. Eu sunt fericita posesoare a unei mașini de cusut pe care abia aștept s? o folosesc la capacitatea maxim? :D Altfel, programul ultimelor zile a constat, în special, în dormit, trezit, mâncat, plimbat, dormit :D V? las cu un machiaj purtat chiar ieri, la o plimbare prin parc.

Kisses & hugs, dragele mele!

Ca de obicei, dac? v? intereseaz? produsele folosite, l?sați-mi un comentariu și le voi lista cu drag? inim?. Gata, acum m? preg?tesc iar de parc și disear? voi merge la sal? (abia aștep, abia aștept :D)

3 comentarii

  1. esti foarte draguta. de ce nu zambesti?

  2. Sarbatori fericite in continuare, si toate cele mai bune!

Adaugă un comentariu

Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii! Adresa de email nu va fi publicată.