Eu sunt genul acela de om care, pe măsură ce e mai trist pe interior, pare tot mai vesel la exterior. Așa și cu  ținuta asta. La tricou țin mult de tot, face parte din prima mea comandă pe site-ul despre care vă povesteam și-mi amintesc că l-am pândit multă vreme, pentru că era out of stock.
într-un final, l-am prins, iar când, după alte luni de zile, a ajuns în dulapul meu, mi-a fost foarte greu să-l port, nu cumva să-l stric. Dap, știu, e un banal tricou, însă cam așa fac: îmi doresc mult un lucru iar când îl am, abia dacă-l port.
în altă ordine de idei, am văzut că, la Pimkie, au apărut vreo patru rotative din acelea cu bijuterii. Sunt ferm convinsă că sunt bijuteriile pe care le au și la Six. Știu că și la C&A se găsesc bijuteriile Six, dar aici rotativele și etichetele sunt branduite cu Six. La Pimkie, nu scria nimic nici pe unele, nici pe altele. Dar am găsit unul dintre inelele pe care la Six nu l-am găsit niciodată în mărimea S.
Am purtat/I wore:
Sacou/Jacket: Lefties
Tricou: Wholesale
Jeans: Zara Trf
Pantofi/Shoes:Â Fabio Lenzi
Geanta/Bag:Â Wholesale
Accesorii/Accesories: Pimkie earrings, vintage Police sunnies
Și trebuie să recunoașteți că am reușit și un zâmbet, două. Vouă vă doresc o săptămână plină de zâmbete!
Kisses and hugs!











14 comentarii