Fix acum o săptămână, am fost la petrecerea Motivi, brand care împlinește 20 de ani. Dincolo de faptul că am avut ocazia să mă revăd cu oameni dragi mie, să cunosc persoane noi (de exemplu, pe Dana Rogoz), a fost o seară cât se poate de fashion.
Și, firește, s-a lăsat cu dorințe. Mi-a plăcut teribil ținuta aleasă de Koko. Mi-au plăcut, de asemenea, ținutele Motivi purtate de Dana Rogoz și de cele două Fabulous Muses.
Trebuie să vă mai spun că, după Milano și Shanghai, Bucureștiul este orașul în care Motivi a lansat acest concept de magazin, în care finisajele, culorile, mobilierul, ambianța sunt gândite într-o completă armonie.
Hainele sunt aranjate pe tendințe și pe culori, așa că alcătuirea unui outfit e intuitivă. Mă rog, dacă te poți hotărî doar la câteva dintre piesele Motivi.
Sursa foto
Magazinul Motivi din Băneasa Shopping City are un look nou, pe care îl mai au doar foarte puține magazine.
Stella, cu care mi-a făcut mare plăcere să mă revăd, a fost foarte drăguță și mi-a făcut o serie de fotografii.
Iar eu? Eu am rămas cu o mare dilemă… Să-mi iau sau nu haina din imaginea de mai jos?
Sursa foto și cover foto
Kisses and hugs! Vă aștept cu impresii despre magazinul Motivi, din Băneasa Shopping City, dacă veți trece sau ați trecut deja pe acolo. Așa, că tot vine weekendul și e rost de shopping :)






7 comentarii