Eleganța nu se cumpără cu sume exorbitante. O blană extravagantă sau o geantă de mii de euro valorează fix nimic fără o atitudine potrivită, sinceră, naturală. “Plătiți cash sau cu card?” nu-i o întrebare care să-ți achite și bunul gust.
Dacă nu te vrei tu pe tine, în fiecare zi, o versiune îmbunătățită a ta cea de ieri, nici un outfit, oricât de bine meșteșugit, nu va arăta așa cum trebuie.
Acesta este unul dintre motivele pentru care am acceptat provocarea Takko Fashion.
Acesta și faptul că voi sunteți atât de lângă mine :) Să vă explic.
Particip la concursul Takko Fashion și am nevoie de voi
Deși nu vă pot dezvălui chiar toate detaliile acum, vă pot spune că sunt una dintre bloggerițele care participă la concursul Takko Fashion. Iar dacă voi primi suficiente Like-uri, aș putea câștiga.
între timp, eu trebuie să alcătuiesc cel mai frumos outfit, iar inspirația mea este, cum altfel, cea mai nouă colecție Takko Fashion.
Am ochit deja câteva piese și sunt sigură că vă vor plăcea și vouă în outfit-ul pe care îl voi crea și împărtăși cu voi aici, dar și pe Facebook.
Rămâneți pe-aproape :)
Spread the love! ♥♥♥
11 comentarii